דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)
לעוף על סנסקריט טיפים, עזרי לימוד, מקורות ועוד

למד את אלפבית הסנסקריט

באמצעות כלי עזר זה כל אחד יכול ללמוד את אותיות הדֵוַנַגַרִי - אלפבית הסנסקריט. כיצד כותבים את האותיות, כיצד יש להגות את הצלילים, סדר האותיות וההגיון שבו.

לימוד דֵוַנַגַרִי בטלפון שלך

גרסה ידידותית למכשירים ניידים של אותה אפליקציית רשת ללימוד אלפבית הסנסקריט - הגיה נכונה, כתיבה, מידע מפורט על תכונות האותיות וחלוקתן לקבוצות.

למד לקרוא סנסקריט

אפליקציית רשת ללימוד ותרגול קריאה. במעבר עכבר על הברה כלשהי בתעתיק מסמן בצבע את אותה הברה בדוואנאגארי. בנוסף ניתן להקשיב לטקסט ברמה של הברה, מילה, משפט והמשפט כולו הברה אחרי הברה.

קריין סנסקריט text to speech

מצאת טקסט כלשהו שאינך יודע לקרוא ולא מצאת הקלטה שלו בשום מקום? קריין הסנסקריט ישמיע לך את הטקסט. פה ושם עדיין חסרים כמה צלילים אבל מקווים שבקרוב נשלים את החסר

כתבן סנסקריט פונטי

הקלדת סנסקריט בצורה פונטית. לא צריך לזכור צירופי מקשים רבים ומסובכים. פשוט כותבים בפורמט itrans שמאפשר להקליד באופן פונטי באותו לוח מקשים באנגלית.

קורס סנסקריט מדוברת

קורס של 40 שיעורים בסנסקריט מדוברת. הקורס נערך על ידי אנשי סנסקריטה בהרטי ורשטריה סנסקריטה סמסטהא והוא מאפשר לכל אחד ללמוד את הבסיס של שפת הסנסקריט מתוך סנסקריט. פשוט הקשיבו לשיעורים וחזרו יחד עם התלמידים - שוב ושוב.

שידורי חדשות בסנסקריט

אוסף עדכני של שידורי חדשות יומיים של ערוץ הטלויזיה ההודית "דורדרשאן". כל מי שחושב שסנסקריט היא שפה מתה ישנה את דעתו כאשר ישמע את הקריינים מדווחים על אירועי היום יום בסנסקריט שוטפת ורהוטה.

כתבים עתיקים

כתבים עתיקים בסנסקריט מוצגים באופן שמאפשר ניווט קל ופשוט בין הפרקים ותצוגה של דֵוַנַגַרִי , תעתיק ולפעמים גם תרגום לאנגלית. מַהָּבּהָרַטַה, יוגה וסישטהא ועוד...

שיעורי בהגווד גיטה בסנסקריט

כמאה שיחות/הרצאות על הבהגווד גיטה כאשר כל שיחה מתנהלת על טהרת הסנסקריט. זהו אוצר של ידע לאוהבי סנסקריט שגם מתעניינים בספרות העתיקה ורוצים להכיר/ללמוד את הבהגווד גיטה.