דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)
לעוף על סנסקריט טיפים, עזרי לימוד, מקורות ועוד

למד את אלפבית הסנסקריט

באמצעות כלי עזר זה כל אחד יכול ללמוד את אותיות הדוואנאגארי - אלפבית הסנסקריט. כיצד כותבים, כיצד יש להגות את הצלילים. מה הסדר של האותיות ומה ההגיון שבסדר זה. את כל זה אפשר ללמוד לבד באמצעות לומדה זו.

למד לקרוא סנסקריט

אפליקציית רשת ללימוד ותרגול קריאה. במעבר עכבר על הברה כלשהי בתעתיק מסמן בצבע את אותה הברה בדוואנאגארי. בנוסף ניתן להקשיב לטקסט ברמה של הברה, מילה, משפט והמשפט כולו הברה אחרי הברה.

קריין סנסקריט text to speech

מצאת טקסט כלשהו שאינך יודע לקרוא ולא מצאת הקלטה שלו בשום מקום? קריין הסנסקריט ישמיע לך את הטקסט. פה ושם עדיין חסרים כמה צלילים אבל מקווים שבקרוב נשלים את החסר

שידורי חדשות בסנסקריט

אוסף עדכני של שידורי חדשות יומיים של ערוץ הטלויזיה ההודית "דורדרשאן". כל מי שחושב שסנסקריט היא שפה מתה ישנה את דעתו כאשר ישמע את הקריינים מדווחים על אירועי היום יום בסנסקריט שוטפת ורהוטה.

קורס סנסקריט מדוברת

קורס של 40 שיעורים בסנסקריט מדוברת. הקורס נערך על ידי אנשי סנסקריטה בהרטי ורשטריה סנסקריטה סמסטהא והוא מאפשר לכל אחד ללמוד את הבסיס של שפת הסנסקריט מתוך סנסקריט. פשוט הקשיבו לשיעורים וחזרו יחד עם התלמידים - שוב ושוב.

שיעורי בהגווד גיטה בסנסקריט

כמאה שיחות/הרצאות על הבהגווד גיטה כאשר כל שיחה מתנהלת על טהרת הסנסקריט. זהו אוצר של ידע לאוהבי סנסקריט שגם מתעניינים בספרות העתיקה ורוצים להכיר/ללמוד את הבהגווד גיטה.